ISKRA ERO Аку. штрафилица IEX-BD200 – 20V, 35Nm, 2 брзини (0–400/0–1400), 25+1
Продавач:
ISKRA ERO IEX-BD200 е практична акумулаторска бушилица/одвртувач со 20Vмакс. 35Nm и 2 брзини (0–400 / 0–1400 min⁻¹). Има 25+1 подесувања на момент, самозатезна метална глава до Ø13 mmLED светло и копча за ремен за удобна работа.
  • Макс. момент: 35 Nm
  • 2 брзини: 0–400 / 0–1400 min⁻¹
  • Капацитет на бушење: 25 mm (дрво)12 mm (метал)
  • Метална глава: Ø 13 mm (max)
1.990 ден
498 ден на 4 рати
Флексибилно плаќање на 4 рати со 0% камата.
Овој производ може да се купи на рати преку mintCredit
Детален опис
20V за стабилна работа при секојдневни задачи
25+1 подесувања на момент за прецизно завртување
2 брзини за различни материјали и намени
Метална самозатезна глава до Ø13 mm