Iskra RH1200-PLUS Хилта
Продавач:
Јачина: 1200W (max)
Ударна снага: 4J
Брзина: 800 obr/min-1
Гаранција 2 години
Бесплатна достава
Original price was: 6.999 ден.Current price is: 6.499 ден.
1.625 ден на 4 рати
Флексибилно плаќање на 4 рати со 0% камата.
Овој производ може да се купи на рати преку mintCredit
Детален опис
Iskra RH1200-PLUS Хилта
Јачина: 1200W (max)
Ударна снага: 4J
Брзина: 800 obr/min-1
број на удари: 4200 удари/min-1
SDS Plus систем на бургија
Додатна рачка
Прибор:
– 2 x длета – 3 x бургии – 1 x штитник од прашина -сад за маст
Max. капацитет на бушење:
– железо: Ø 13 mm
– бетон: Ø 28 mm
– дрво: Ø 40 mm