Daewoo DWSB210-36 Кружна пила за дрво 210x20x36T
Продавач:
Бренд: Daewoo Модел: DWSB210-36 Назив: Кружен лист за пила за дрво 210x20x36T Технички карактеристики: Дијаметар на листот: 210 мм Дијаметар на отворот: 20 мм Број на заби: 36T Материјал: Карбид Максимални вртежи: 7000 RPM Опис и примена:Висококвалитетен лист за пила кој обезбедува брзо и ефикасно сечење на дрво, погоден за столарски и градежни апликации. Дополнителни информации: EAN код: 7799034289729 Производител: Daewoo
Original price was: 799 ден.Current price is: 499 ден.
125 ден на 4 рати
На залиха
На залиха
Флексибилно плаќање на 4 рати со 0% камата.
Овој производ може да се купи на рати преку mintCredit
Детален опис