ISKRA TU430SEU бензински тример за трева
Продавач:
🛠 Технички карактеристики:✅ Волумен на моторот: 42,7 cm³✅ Моќност: 1,35 kW✅ Брзина на моторот:
Глава со конец: 6525 врт./мин
Глава со нож: 6900 врт./мин✅ Тип на мотор: двотактен✅ Капацитет на резервоар за гориво: 1,2 L
Original price was: 9.999 ден.Current price is: 7.999 ден.
2.000 ден на 4 рати
На залиха
На залиха
Флексибилно плаќање на 4 рати со 0% камата.
Овој производ може да се купи на рати преку mintCredit
Детален опис
🔹 Должина на шипката за косење: 1640 mm🔹 Тип на рачка: дворачна🔹 Дијаметар на глава со конец: Ø 430 mm🔹 Дијаметар на глава со сечиво: Ø 255 mm🔹 Пакување во два дела:
Кутија за мотор: 330 x 260 x 330 mm
Кутија за шипка: 110 x 110 x 1655 mm