PHILIPS Телевизор 50″ PUS7009/12 4K Smart TV
Продавач:
PHILIPS 50PUS7009/12 4K Ambilight Smart TV
Picture/Display
Diagonal screen size (inch) 50 inch
Гаранција 2 години
21.500 ден
5.375 ден на 4 рати
🚚 Бесплатна достава
Флексибилно плаќање на 4 рати со 0% камата.
Овој производ може да се купи на рати преку mintCredit
Детален опис
Picture/Display
Diagonal screen size (metric) 126 cm
Display 4K Ultra HD LED
Panel resolution 3840 x 2160
Picture engine
Pixel Precise Ultra HD
Display input resolution
Resolution-Refresh rate 576 p – 50 Hz
640 x 480 – 60 Hz
720 p – 50 Hz, 60 Hz
1280×960-60Hz
1920 x 1080p -24/25/30/50/ 60Hz
2560 x 1440 – 60 Hz